ASLI SİPAHİ – NURİ ENSARİ AYRILIĞININ NEDENİ BUKET AYDIN MI?

Superkulup.com haber sitesinin Yeni Birlik Gazetesinden Aslı Sertdemir’in kaleme aldığı ‘İHANET’ başlıklı yazısından yola çıkarak ortaya çıkardığı “Nuri Ensari, Buket Aydın aşk yaşıyor” iddialarının ardından sosyeteyi sarsacak yeni bir iddia ve dedikodu ortaya atıldı.

İddialara göre; işadamı Nuri Ensari bir süredir sosyetik güzel Aslı Sipahi ile evliliğe giden bir ilişki yaşıyordu. Her yerde el ele, göz göze pozlar veren ünlü çift bir süre sonra şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrılık kararı aldılar evliliğe giden ilişki geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız son buldu.

Sosyetede kulaktan kulağa dolaşan dedikoduya göre; Aslı Sipahi’nin, sevgilisi Nuri Ensari ile olan ilişkisini Ensari’nin gönlünü Buket Aydın’a kaptırmasından dolayı son noktayı koyduğu iddia edildi.

Bilindiği üzere ünlü sunucu Buket Aydın’ın bir süredir ünlü siyaset insanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu işadamı Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı fotoğraflarla belgelenmişti. Evliliğe gideceği düşünülen ilişkinin, Yeni Birlik Gazetesi’nden Aslı Sertdemir’in kaleme aldığı ‘İHANET’ başlıklı yazısıyla ayrılıkla sonuçlandığı ortaya çıktı.

İşte Aslı Sertdemir’in magazin dünyasını sarsan o yazısı;

‘Bu haber cumartesiyi beklemez. Haber beklese ben bekleyemem. Maazallah kurdeşen döker, sabırsızlıktan atak geçirirdim. Zaten fısıltılar ara sokaklardan ana caddelere düştü düşecek.

Şimdi, anlatacağım bu olayın kahramanlarını hepimiz tanıyoruz. Maşallah kızımızın sansasyonları tek tek değil buket bukeeet… Medya patronu sevgilisiyle, yaşadığı yasak aşkı duyana kadar biz onu kocasıyla mutlu sanıyorduk. 

(Gerçi bu yasak aşk hiç ispatlanamadı.) O dönem nedendir bilinmez, kızımız bir anda o havalı işinden kovuldu. Her ne kadar “ben kovulmadım!” dese de ona inanan pek olmadı. Daha bu haberler soğumadan, bir başka yasak aşkla tekrar gündem oldu.

Ama bu kez işler biraz farklıydı. Kızımız hala evli olsa da oğlumuz bekardı. Ta ki kendi boşanana kadar çıkan fotoğrafları, dedikoduları inkar etti. Jet hızı ile boşandığı gibi düşman çatlatan fotoğraflar paylaşıp, ilişkisini cemi cümleye ilan etti.

Bir zamanlar afrasından tafrasından geçilmeyen, spikerimsi kızımız bu ilişkisinde de umduğunu bulamamış olacak ki… Genç, bekar, zengin ve başkanın oğlu sevgilisini de aldattığı dedikoduları aldı başını gidiyor. Bu yeni sevgili adayı da yine bilinen bir iş adamı… Taze çifti İstanbul’un bilinen mekanlarında görenler de olmuş.

Yasaklara kadar arkadaşları ile gezip tozmuşlar. Hatta beyefendi, Instagram’dan kızımızın fotoğraflarını da beğenmeye başlamış. Ama sonra ne olduysa, beğenilerini geri almış. Bu arada beyimizin dosyası da bi hayli kabarık.

Evlilik, söz, nişan, mankenler ve en çok konuşulan da sarışın modacı sevgili… Şimdiler de ikisinin de medeni durumu bekar. Ama gelin görün ki kızımızın hala devam etmekte olan bir ilişkisi var. Beyimiz de tazecik bir nişan atmış.

Pahalı hediyelere düşkünlüğü ile nam salmış, çok eşli bu hatunun gidişatı bana hayra alamet görünmüyor.

Umarım o da kendini efsunlu sanmıyordur. Sonuçta hepimiz gördük “Bana hiç biişii olmaz!” diyenleri…’

Kaynak: superkulup.com

SON DAKİKA! BUKET AYDIN’DAN AÇIKLAMA!..

Buket Aydın hakkında çıkan aşk iddiasına ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir