Huawei P50 ucundan göründü

Huawei P50 Serisiyle ilgili en son haberler, @RODENT950 kullanıcısı tarafından Twitter’da yayınlanan bir sunum. Sızıntı yapan kişi, bu görüntülemelerin model değil, gerçek işlemler olduğunu iddia ediyor. Bu görüntülerde, büyük halkaların içindeki kamera dizisi görünür olup, üst kümede üç ve alt kümede bir kamera gösteriliyor. Alt kameranın, dev kamera sensörüne sahip ana kamera olduğu tahmin ediliyor.

Telefonun önceki sızıntıları, yalnızca kamera kurulumunun bir parçası olan çift halkaları göstermişti, ancak halkaların altındaki kameraların düzeni hiçbir zaman net bir şekilde tanımlanmadı. Twitter başlığındaki spekülasyon, bir telefoto kamera olabileceğini öne sürüyor, ancak bir periskop kamera görmüyoruz. Huawei’nin P50 cihazının üç çeşide sahip olduğu söyleniyor, bu nedenle vanilya P50 modeline bakıyor olmamız da mümkün.

@Alfawien kullanıcısı fotoğrafı yakınlaştırdı. Bazı kullanıcılar, Huawei P50 periskop kamerasının değişken yakınlaştırma özelliğine sahip olabileceğini düşünüyor. Vanilya P50’nin 6,3 inç ekran ve ortalanmış delikli selfie kamerası ile geleceği söyleniyor. Sony’nin 1 inç IMX 800 sensörüyle piyasaya sürüleceği söyleniyor ve toplamda dört kamera var. Huawei P50 üçlüsünün Mayıs veya Haziran aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir