Huawei’den yeni bir akıllı TV! İşte tüm özellikleri

Birincisi, Huawei Smart Screen SE, video görüşmeleri ve diğer ilgili işlevler için kesinlikle bir web kamerası işlevi görecek bir açılır kamera paketleyecek. Akıllı TV’nin iki boyutta gelmesi bekleniyor: 55 inçlik bir model yaklaşık 600 dolar ve 65 inçlik bir sürüm yaklaşık 700 dolar civarında olacak.

Smart Screen SE’nin 4K ekran çözünürlüğüne sahip olması ve çoklu dokunma işlevlerini desteklemesi bekleniyor. Poster ayrıca, Huawei Smart Screen SE’nin dört tarafında da ultra ince çerçevelere sahip tam ekran bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.

Aynı zamanda Huawei’nin kendi geliştirdiği renk gamı geliştirme teknolojisi ile birlikte geliyor. Ek olarak, ekranın yansıması önleyici, parlama önleyici, mavi ışık önleme teknolojisine destek sağlaması ve sıfır renk atması olması bekleniyor. Akıllı TV, Huawei’nin birçok akıllı özelliği beraberinde getirecek özel HarmonyOS’unda çalışacak.

Smart Screen SE’nin yanı sıra, Huawei’nin 19 Mayıs basın toplantısında FreeBuds 4 gerçek kablosuz kulaklıkları, Mate View üst düzey monitörleri ve bir yönlendiriciyi de duyurması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir