0

Melis Sezen’den konuşulacak ‘Derin’ itirafları!

‘Anlamak için günlük tuttum’

ALL Dergisi’ne konuşan Melis Sezen’in açıklamalarından satır başları şöyle:

“Derin’i anlamaya çalıştım. Neyi var, nasıl hissediyor diye düşünüp günlük tuttum. Bir terapide olduğunu düşündüm. Onunla sohbet ettim. Böylece derinliklerine indim.

Evet, Derin ikinci kadın. Çok büyük hata yapmış ve evli bir adama aşık olmuş. Aşktan gözü kör olmuş, fazlasıyla toy. Volkan’ı hayatının merkezine koymuş. Fakat bu kızın ne fitne ne de entrikayla işi var. İyi insanlar da çok büyük hatalar yapabilir. Bu onların şeytani oldukları anlamına gelmez.

Aşkın gözü kördür. Ama neyse ki, belli bir süresi var. Gözler er ya da geç açılıyor. Aşk her şeyi affetmez. Sevgi çok daha yapıcı bir duygu. Emek ve sevgi bir araya gelince affetmek de daha olası.

Bir yerde okuduğum ‘Aşık olmanın modası geçti. Artık kimse aşık olmuyor’ sözüne çok güldüm. O kadar doğru ki. Teknoloji ve sosyal medya yüzünden ilişkiler açısından tüketim toplumuna dönüştük. Kimse kimseye emek vermek istemiyor.

Her şeyin suçunu ve acısını kendimden çıkarma gibi bir özelliğim var. Kendime ne kadar eziyet etsem de çevreme çok pozitifim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir