Online Travian Oyunu Nedir?

tarafından
110
Online Travian Oyunu Nedir?

Online Travian Oyunu Hakkında Bilgi

Online travian oyunu, web tabanlı bir strateji oyunudur. Milyonlarca oyuncusu olan oyun, Almanya’da bulunan bir oyun şirketi tarafından çıkartılmıştır. Oyun uzun yıllardır oynamakta ve sevenleri tarafından takip edilmektedir. Oyun, oldukça başarılı bir savaş ve savunma sunduğu için heyecan yaratan oyunlar arasında yer alır. Oyun, oyuncuya yönetim ve geliştirme sorumluluğu verdiği için oyuncuları tarafından süreklilik kazanır. Son yıllarda, online olarak oynanan oyunlar, oldukça popüler olmuş durumdadır. Ve bu yüzden sürekli olarak yeni oyunlar ortaya çıkmaktadır ve internet ortamında Travian pvp bulunmaktadır. Bazıları başarıyı yakalarken, bazıları ise başarısız olmaktadır. Oyunlar, belli bir süre popüler olduktan sonra gözden düşebiliyor. Fakat bazı oyunlar ise uzun yıllar boyunca, oyuncuları tarafından büyük ilgi ile oynanmaya devam ediyor. Travian oyunu da bu oyunlar gibi uzun yıllardır, büyük bir ilgi ile oynanmaya devam ediyor.

Travian Nasıl Bir Oyun

Travian oyna diye reklam gördünüz mü? Bu oyunun oldukça popüler olduğunu gösterir. Oyun, oyunculara savaşma ve savunma gibi imkânlar verir. Ve oyuncular bu sayede, oyunlarını geliştirir. Oyunda, bir köyünüz olur. Ve bu köy için liderlik yapabileceğiniz bir halk seçersiniz. Halkınızın yönetimini siz yaparsınız. Yapacağınız her adım, köyünüzü geliştirir ya da geriletir. Bu nedenle oldukça dikkatli davranmanız ve bir strateji geliştirmeniz gerekir. Köyünüzü, teknolojik, ekonomik ve askeri olarak geliştirmeniz gerekir. İnternette bulunan Travian server aracılığı ile karekterler hızlı gelişim gösterebilmektedir.

Oyunda Nasıl Başarılı Olunur?

Türk Travian indir diyerek, oyunu indirip, oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce halkınızı seçersiniz. Oyun bir strateji oyunu olduğu için halkınızı dikkatli seçmeniz gerekir. Oyunda nasıl bir strateji izleyeceksiniz, buna karar vermeniz gerekir. Sürekli olarak saldırı mı yapacaksınız yoksa savunmada mı kalacaksınız buna karar verin. Ama oyun, başka köylere saldırarak daha gelişir, bunu unutmayın. Sürekli saldırı yapacaksınız, Cermenler ya da Romalılar halkını seçmeniz gerekir. Çünkü Cermenler, oldukça saldırgan bir halktır. Romalılar da savaşa oldukça uygundur. Ve aynı zamanda savunmada da oldukça iyidirler. Cermenlerin kötü yanı ise bu halk oldukça asidir ve bu nedenle onları kontrol etmek oldukça zordur. En son halk ise Galyalılardır, bu halk oldukça uysaldır ve aynı zamanda savunma konusunda iyidir. Travian oyununa ait, gerekli özellikler internette kolaylıkla bulunabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Travian speed özelliğidir.