Torrent Oyun İndirme Sitesi

tarafından
147
Torrent Oyun İndirme Sitesi

Torrent; büyük dosyaların internet üzerinden bilgisayarınıza indirme sistemidir. Bu sistem ile bir internet ağına (internet sitesine) yüklenen dosyalar verimli bir şekilde bu paylaşılabilir. Hemen her sektörün kullandığı bu sistem oyun sektöründe daha çok kullanılmaktadır.

Oyun severlerin hizmetine sunulan online oynanabilen oyunlar olduğu gibi kullanıcıların kendi bilgisayarlarına indirerek istedikleri zamanda oynayabildikleri oyunlar da bulunmaktadır ve indirme işlemi torrent sistemi ile yapılmaktadır.

Yeni çıkan yada en çok oynanan aksiyon, savaş, macera, korku, dövüş, hayatta kalma oyunları yanından en yeni stratejik oyunlar, sporlar ve araba yarışları gibi oyunlar Torrent Oyun İndir sitesinden kişisel bilgisayarlara indirilebilir ve istenilen vakitlerde oynanabilir.

Torrent kullanarak bilgisayara indirilen oyunlar (dosyalar) daha sonra oynanabildiği gibi site üzerinden de online yani çevrimiçi erişilebilir ve oynanabilir. Fakat sabit diske kaydedilen oyunlar her zaman erişime açık olduğu için indirme işlemi daha çok tercih edilmektedir.

Birtakım uygulamalar ya da oyunlar ücretli indirilebilirken abonelik sistemiyle hizmete sunulurken Torrent Oyun İndirme sitesinde yer alan oyunların hepsi ücretsiz olarak bütün kişisel bilgisayarlara indirilebilmektedir. Oyunlar indirilirken hiçbir ücret istenmez.

Piyasada bulunan en yeni ve kaliteli oyunların yer aldığı torrent oyun indir sitesi piyasaya yeni çıkan oyunları oyun severlerin hizmetine sunarak sürekli kendini yenilemektedir. Her yaşa hitap eden Torrent Oyun İndirme sitesinde oyun severler aradıkları oyunları 4 farklı kategoride bulabilmektedirler.

1-Aksiyon Oyunları Kategorisi: Bu kategori daha çok maceraperestler içindir. Bol adrenalin, heyecan arayan macera düşkünü oyun severlerin tercih ettiği kategorik oyunlar genç ve yetişkinler için idealdir.

2-Strateji Oyunları Kategorisi: Gerçek olayların similize edildiği oyunlardır. Bu kategoride güncel yaşam oyunları tercih edenler için farklı türlerde oyunlar bulunmaktadır.

3-Spor Oyunları Kategorisi: Spor severlere hitap eden kategoridir ve spor oyunları bulunmaktadır. Oyuncular sahada kendileri oynuyormuş gibi hareket eder heyecanlı olduğu kadar stresli bir oyun türüdür.

4-Dövüş Oyunları Kategorisi: Daha çok dövüş sporları ve korku oyunlarının yer aldığı bu kategori dövüş severlere ve gençlere hitap etmektedir.

Oyunlar Kişisel Bilgisayarlara Nasıl İndirilir?

Torrentoyun.net sitesinden oyun indirmek son derece kolaydır. Yapılacak ilk işlem internet sitesine giriş yapmaktır. Siteye giriş yaparak istenilen kategori seçilir. Kategorilerden istenilen oyun ya da beğenilen oyunların bulunduğu butona tıklanarak oyuna gidilir ve oyun indirme işlemi yapılır.

Oyun indirme işlemi ücretsiz olduğu gibi site üzerinden online oyun oynamakta ücretsizdir.