Vivo V21 SE Geekbench’te listelendi

Vivo kısa süre önce Vivo V21 ve V21e akıllı telefonlarını bazı pazarlarda piyasaya sürdü. Şimdi, Vivo yakında yeni bir model ekleyecek gibi görünüyor – VivoV21 SE. Yaklaşan Vivo V21 SE, daha önce Google Play Console’da cihazın temel özelliklerinden bazılarını açığa çıkardı. Bu sabah erken saatlerde, Geekbench veri tabanında Vivo V2061 model numaralı yaklaşan VivoV21 SE görüldü. Geekbench listesi ayrıca yaklaşan cihazın bazı temel özelliklerini ortaya çıkardı. İşte özellikler.

Kıyaslama veritabanına göre, V2061 model kodlu V21 SE, Android 11 işletim sistemini çalıştıracak. Depolama tarafında ise 8GB RAM’e sahip. 6GB RAM seçeneği de olabilir, ancak bu henüz onaylanmadı. Listenin anakart bölümünde Snapdragon 720G’nin kod adı olan “atol” den bahsediliyor.

Daha önce, V21 SE aynı özelliklerle Google Play Console’da görülüyordu. Ek olarak Play Console, akıllı telefonun 1080p çözünürlüğe ve 440 ppi piksel yoğunluğuna sahip çentikli bir ekranı da paketleyeceğini açıkladı. Vivo V21 SE teknik özelliklerinin geri kalanı şu anda hala bir gizem, ancak önümüzdeki haftalarda akıllı telefon hakkında kesinlikle daha fazla şey öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir